Inman aligner

with Brak komentarzy

Inman aligner to fantastyczny, prosty i bezproblemowy  aparat  prostujący zęby. Jest stosowany do leczenia ortodontycznego dorosłych. W przeszłości każdy kto miał krzywe zęby miał tylko kilka opcji do wyboru np. aparat stały który leczy powoli i jest bardzo kosztowny. W rzeczywistości, wiele dorosłych pacjentów z krzywymi zębami wybiera brak leczenia w ogóle zamiast długoterminowych  stałych aparatów ortodontycznych.

Jednak Inman aligner daje bardzo realne rezultaty, ponieważ działa szybko i skutecznie.  Jeśli nie podoba Ci się pomysł  przyklejania do zębów zamków na kilkanaście miesięcy i oczekiwania długo na rezultaty, możesz mieć swój Inman aligner który będziesz mógł zdjąć w każdej chwili na specjalne okazje.

Inman aligner został opisany przez czołowych dentystów kosmetycznych jako „największa innowacja w stomatologii estetycznej odkąd wprowadzono licówki porcelanowe”.

  • Aparat  jest godny uwagi ze względu na szybkość, łatwość obsługi i stosunkowo niskie koszty w porównaniu do innych technik ortodontycznych.
  • Może wyprostować zęby w zaledwie 06-16 tygodni.
  • Można go usunąć w każdej chwili
  • Noszony 16-20 godzin dziennie.
  • Jest praktycznie niewidoczny.
  • Daje wspaniały rezultaty, uśmiech, mniej kłopotów i kosztów w krótkim okresie czasu.

Długość leczenia?

Leczenie aparatem Inman aligner  trwa zazwyczaj 06-16 tygodni. Najprostsze wady eliminuje w nieco ponad 1 miesiąc, w bardziej skomplikowanych przypadkach leczenie może trwać  4 miesiące.
Jak to działa?

Inman aligner wykorzystuje  sprężyny językowe które działają mezjalnie ( wypychają zęby do przodu), oraz sprężyny policzkowe które działają w stronę dystalną (tylną)  .Elementy te współpracują ze sobą tak aby „wypychać” zęby jednocześnie je ,,cofając” do pełnego wyrównania. Dzięki sprężyną generowana jest  stała siła ortodontyczna.

 

Komfort?

Jak w każdym aparacie ortodontycznym, w Inman  aligner możesz czuć się trochę nieswojo przez  pierwszych kilka dni.
Po tygodniu większość pacjentów nie ma problemów w noszeniu. Przez pierwszych kilka dnia będziesz mieć problem z mówienie ale to minie.

 

Koszt?

Koszt leczenia aparatem Inman aligner jest zwykle znacznie tańszy od tradycyjnych stałych    zabiegów, które są zazwyczaj dłużej noszone.

Koszty leczenia mogą się różnić w zależności od liczby wymaganych wizyt i złożoności sprawy.

Po konsultacji z lekarzem otrzymasz wskazany  czas i koszty leczenia.

inman-aligner-1