Profesjonalna Pracownia Ortodontyczna ORTOMA od wielu lat oferuje pełen zakres aparatów ortodontycznych.

Wszystkie prace z naszego laboratorium są perfekcyjnie i precyzyjnie wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Zawsze stosujemy optymalne i indywidualne rozwiązania ortodontyczne doskonałej jakości.

Tysiące prac które do tej pory wykonaliśmy i zdobyte doświadczenie wykorzystujemy na co dzień w naszej pracy tak ,aby każdy wykonywany przez nas aparat był na najwyższym poziomie.

Ortodoncja to nasza pasja, satysfakcjonującą pracę łączymy z realizacją własnych zainteresowań. Swój czas poświęcamy głównie intensywnie rozwijając się i pogłębiając swoją wiedzę z zakresu technik ortodontycznych na szkoleniach oraz sympozjach u znakomitych wykładowców krajowych i zagranicznych.
Poznaj efekty naszej pracy na podstronie KATALOG APARATÓW zapraszamy również do polubienia naszego fanpaga Ortoma Pracownia Ortodontyczna oraz instagrama ortoma_orto_lab znajdą tam Państwo najnowsze aktualności z naszej pracowni.

Zapraszamy lekarzy do podjęcia z Nami współpracy, zależy nam na stałym kontakcie z Państwem i budowaniu Naszego wspólnego sukcesu.